20221

2017-10-17 11:52

XXVIII Niedziela Zwykła

15 października 2017r.

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 16.15, w tygodniu: od poniedziałku do czwartku i w sobotę o 17.15, w piątki po Mszy św. o 17.00.
  2. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na budowę nowego kościoła i klasztoru.
  3. Dziś odbywa się liczenie wiernych na Mszach św.
  4. Msza św. w int. naszej Ojczyzny w poniedziałek o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski w naszej parafii z racji liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II. O godz. 16.00 odbędzie się przedstawienie o św. Janie Pawle II w wykonaniu dzieci, następnie różaniec z Ojcem Świętym. Przed kościołem będzie można nabyć papieskie kremówki, z których dochód zasili konto budowy nowego kościoła i klasztoru.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, dzień uwielbienia Miłosierdzia Bożego. O 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy, o 17.00 Msza św. wotywna o Bożym Miłosierdziu. W tym dniu odbędzie się także Msza św. o godz. 18.30, która zakończy się modlitewnym wieczorem uwielbienia. Serdecznie zapraszamy.
  7. Spotkania:
    - Krąg biblijny we wtorek o godz. 19.00.
    -  Młodzież w czwartek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.
    - Oaza Rodzin w sobotę o godz. 15.15. Rodziny, które chcą włączyć się w tę wspólnotę mogą zgłosić się u o. Proboszcza.
    - Zachęcamy w miesiącu różańcowym do włączenia się w modlitewną wspólnotę Żywego Różańca, wypełniając specjalny formularz, który znajduje się na stronie internetowej parafii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć wychodząc z kościoła. Za tydzień będą już nasze parafialne kalendarze - cegiełki na budowę nowego kościoła i klasztoru.
  9. Za wszelkie ofiary, modlitwy i wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania „Bóg zapłać”. Niech Maryja Królowa Różańca św. i św. Antoni wypraszają nam potrzebne łaski w kolejnym tygodniu naszego życia.