13 - 20 października

XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10
7.00 - W int. Ewy BANACH z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i Dary Ducha Świętego.
8.30 - Za ++ rodziców Kamilę i Eugeniusza oraz z rodziny z obu stron.
10.00 - W int. Honoraty TROCHA z ok. 11. rocz. ur. i im. z prośbą o Boże błog., opiekę Maryi i Anioła Stróża.
11.30 - W int. Parafian.
11.30 - W int. Agnieszki z ok. 40. rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i Świętych dla Solenizantki, męża Tomasza, córki Anny, rodziców Urszuli i Henryka, teściów Zuzanny i Aleksandra i całej rodziny.
17.00 - Za wstaw. Matki Bożej Fatimskiej, św. Jana Pawła II, św. Hiacynty i św. Franciszka z Fatimy w intencji zbiorowej.

Poniedziałek – 14.10
7.00 - W int. Piotra z prośbą o uzdrowienie i w int. Doroty z prośbą o zdrowie.
18.00 - Za ++ dziadków DYRDA, HAŚNIK i KUDEŁKO.

Wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK. – 15.10
7.00 - Za + Antoniego.
18.00 - Za ++ rodziców Genowefę i Ryszarda PYKA i brata Andrzeja.

Środa – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska – 16.10
7.00 - Za ++ Alfreda i Gertrudę MOKRY i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 - W int. naszej Ojczyzny.

Czwartek – wspom. św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. – 17.10
7.00 - Za ++ Władysława ŁASKAWSKIEGO, żonę Józefę, dwóch synów Edwarda i Stanisława, dwóch zięciów Krzysztofa i Adama oraz dwie wnuczki.
18.00 - Za + Andrzeja ŻUBROWSKIEGO w 8. rocz. śm..

Piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty – 18.10
7.00 - Za wstaw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Antoniego w int. Janiny BUGAJ z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog.
17.00 - Za ++ Mariannę i Stanisława PIERZCHAŁA, Helenę i Mieczysława ŁEMPICKICH oraz z rodzin PIERZCHAŁÓW i ŁEMPICKICH.
17.00 - Za + Marię OLEŚ we wspomn. 75. rocz. ur.

Sobota – wspom. św. Piotra z Alkantary, prezb. – 19.10
7.00 - Za ++ Feliksa, Albinę i Jadwigę PSZCZÓŁKA oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 - Za ++ Annę i Józefa JANYSZEK.

XXIX Niedziela Zwykła – 20.10
7.00 - W int. Krystyny i Mariana NOWAK, ich dzieci i wnuków z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. w rodzinie.
8.30 - Za + Andrzeja NOWAKA w 9. rocz. śm.
10.00 - W int. Mateusza PETER z ok. 18. rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę Maryi, Anioła Stróża i Świętych Patronów.
11.30 - Za ++ Adelajdę BUJARSKĄ w 5. rocz. śm. – int. od rodziny.
17.00 - W int. Krystyny z ok. 80. rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i Świętych.